ПРОФЕСІЙНІ ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ У БУДІВНИЦТВІ

FIDIC

КВАЛІФІКОВАНО. ЗВАЖЕНО. ҐРУНТОВНО

  +38 (073) 475-10-62    +38 (099) 606-29-91       

Будівництво поліклініки за фінансової допомоги Європейського Союзу

2019 рік для Трансбуд Технолоджі виявився сповненим неординарних інжинірингових проектів. Саме  час підбити підсумки року та розповісти про найцікавіші проекти, реалізовані нашою командою.

Технічний нагляд за будівельними роботами

Будівництво поліклініки на 300 відвідувачів в рамках розширення Приморської районної лікарні стало довгоочікуваною подією для жителів Приморського району  Запорізької області. Довгобуд, започаткований на початку 90-х років, вдалося добудувати в 2019 році за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Довгостроковий низьковідсотковий кредит було надано Європейським інвестиційним банком.

Інженери Трансбуд Технолоджі здійснили технічний нагляд за повним комплексом будівельних робіт на об’єкті. Під контролем сертифікованих інженерів технічного нагляду були здійснені реконструкція фундаменту будівлі, зведення перегородок, монтаж ліфтів, сходів, системи опалення, каналізації та електричних мереж, а також виконано внутрішнє оздоблення, утеплення даху, підлоги та фасаду.

Завдяки злагодженій роботі всіх учасників будівельного процесу, добудована поліклініка розмістила під своїм дахом КП «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Сімейні лікарі» та підстанцію екстреної медичної допомоги міста Приморськ та Приморського району.