ПРОФЕСІЙНІ ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ У БУДІВНИЦТВІ

FIDIC

КВАЛІФІКОВАНО. ЗВАЖЕНО. ҐРУНТОВНО

  +38 (073) 475-10-62    +38 (099) 606-29-91       

Парасковіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №40

Важко повірити, проте ці фото зроблено на території звичайної сільської школи.

Команда Трансбуд Технолоджі має честь бути причетною до цілковитого перевтілення Парасковіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №40 (с. Парасковіївка, Бахмутського району Донецької області). Будівельні роботи, технічний нагляд за якими здійснюють наші фахівці, ще тривають, проте вже зараз просто неможливо впізнати в цьому комплексі колишній типовий проект середини минулого сторіччя.

Для вихованців школи-інтернату, які більшість часу проводять у закладі, благоустрій території, разом з будівництвом найсучаснішого стадіону, став справжнім подарунком. Повнорозмірні футбольне та баскетбольне поля з професійним покриттям, зручні трибуни, легкоатлетичні ділянки, тренажерний майданчик, корти для бадмінтону та тенісу, зона воркауту дадуть можливість кожному знайти собі спортивне зайняття за смаком. Для цілорічного вирощування фруктів, овочів та екзотичних культур зведено опалювальну сучасну теплицю.

Сподіваємось, що оновлене середовище школи надихатиме учнів до занять спортом та сприятиме формуванню звичок здорового способу життя.

А тим часом пропонуємо фото етапів реалізації проекту.