ПРОФЕСІЙНІ ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ У БУДІВНИЦТВІ

FIDIC

КВАЛІФІКОВАНО. ЗВАЖЕНО. ҐРУНТОВНО

  +38 (073) 475-10-62    +38 (099) 606-29-91       

Зміни в дозвільній документації на перепланування

Постановою Кабінету Міністрів України №406 було затверджено Перелік будівельних об’єктів, що не потребують документів, які дають право на їх виконання та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Це значно спростило проведення цілого ряду будівельних робіт, зокрема: влаштування пандусів, заміна віконних та дверних блоків.
В грудні 2018 зазначений Перелік було розширено. Якщо раніше перепланування квартир вимагало отримання дозволу ДАБІ, то тепер такі роботи, за умови невтручання в несущі чи огороджувальні конструкції, не потребують отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції.
До оновленого переліку увійшли роботи з переобладнання та перепланування житлового будинку і житлового приміщення, а також нежитлового будинку або споруди та приміщень в них (виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несущі конструкції та інженерні системи загального користування), що відноситься до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) та СС3 (значні).
Таким чином, ці зміни стосуються приватних будинків, квартир у багатоквартирних будинках, а також ТРЦ, офісних приміщень та інших об’єктів, в тому числі тих, що за класом наслідків належать до СС2 та СС3.